Giedriaus Drukteinio „Lyderiai: 50 sėkmės istorijų“

Žurnalistas, rašytojas, etiketo žinovas – tai Giedrius Drukteinis, kuris buvo anksčiau minimas tarp pretendentų užimti Kultūros ministerijos vadovo kėdę.  Tai spalvinga asmenybė, šiais metais pristatanti naujausią savo knygą – „Lyderiai: 50 sėkmės istorijų“.

Kaip prisipažino pats autorius, iš knygoje publikuojamų 50 garsiausių prekinių ženklų sukūrimo istorijų, 18 pasakojimų jau buvo anksčiau publikuoti žurnale „Verslo klasė“.

G. Drukteinis knygoje pasakoje tokių garsių kompanijų kaip „Coca-cola“, „Hugo Boss“, „Adidas“ (ir t. t.) sukūrimo istorijas, kurios yra tikrai įkvepiančios. Žinojote, kad „Adidas“ ir „Puma“ įkūrėjai buvo broliai, paskutiniais savo gyvenimo metais vienas su kitu nebendravę? Jie tik džiaugėsi vienas kito nesekmėmis. O nutuokėt, kad „Hugo Boss“ prekinis vardas verslo pradžioje Vokietijos naciams siuvo uniformas?

Tai tik maža dalis įdomių istorijų, kurios atskleidžia ne tik to meto politinę bei ekonominę situaciją, bet ir pačių verslininkų asmenybes, iš kurių galima pasisemti daug patirties.

Svarbu yra tai, kad knyga parašyta nenuobodžiu stiliumi, o pagardinta smulkmenomis. Kartais ir pikantiškomis.

Žinoma, galima klausti, kodėl mums reikia skaityti apie prekinius ženklus ir jų sukūrimo istorijas? Pats autorius knygoje teigia, kad mes to nenorėdami kiekvieną dieną susiduriame su šimtais prekinių ženklų: juk kiekvienas daiktas, kuri naudojama, kiekvienas drabužis, kurį dėvime, yra verslo dalis. Dalis prekinio ženklo, kurio galbūt jūs dar nežinote. O prekinių ženklų naudojimas atskleidžia mūsų pažiūras bei formuoja nuomonę apie kitus.

Puiki knyga laisvalaikio skaitymui.lyderiai-50-sekmes-istoriju-1

Knygos anotacija:

„Coca-cola“, „Lego“, „Sony“, „Johnson&Johnson“, „KFC“, „Kellog‘s“, „Philips“ – kasdien išvystame mažiausiai penkis tūkstančius prekių ženklų ant maisto ir vaistų pakuočių, drabužių etikečių, automobilių grotelių, elektroninių prietaisų, pastatų, lėktuvų, net ginklų. Prekių ženklai mus pasitinka parduotuvėse ir restoranuose, kreipiasi į mus iš televizorių ir radijo imtuvų, liejasi iš mylimųjų burnų, šmėžuoja prieš akis žaidžiant su vaikiškais žaislais. Ką vis dėlto prekių ženklai reiškia ir kas juos sukūrė? Kas buvo tie žmonės, kurių vardus kasdien valgome, geriame, avime, mūvime, vairuojame ir įjungiame? Kas skatino tuos prekių ženklų kūrėjus tapti tuo, kuo tapo? Paskaitykite – jų istorijos įtraukia kaip nuotykių romanas, o iš jų ieškojimų, klaidų, nuopuolių ir sėkmės galima daug ko išmokti.

O čia skaitykite, jei domina paskolos internetu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s