Apie Mane

Sveikas, skaitytojau. Tikiuosi nesupyksi, jei į Tave kreipsiuosi “Sveikas, skaitytojau.” Galbūt tai kiek familiaroka ir primena labiau dvidešimtojo amžiaus pabaigos bandymus pralaužti ketvirtąją sieną nei šiuolaikinę hipermodernybę… Vis tik, man yra svarbu užmegzti autentišką santykį su Tavimi – todėl ir renkuosi šį rašymo stilių.

Esu Kristoforas Ladukas. Gimiau 1985 m. lapkričio mėnesį. Gimiau ir užaugau Vilniuje, apsuptas mylinčių tėvų ir kiek pavydokos vyresniosios sesutės. Nuo pat mažumės domėjausi knygomis ir ypač – jų suteikiama paguodos užuovėja nuo painių gyvenimo labirintų. Tačiau knygos niekuomet nebuvo man tik dar viena eskapizmo forma. Literatūra visuomet domėjausi tiek kaip jos vartotojas, tiek kaip žmogus, siekiantis atsakymo į pamatinius žmogaus būties klausimus bei siekiantis savojo gyvenimo įsisąmoninimo. Šiomis savo kelionėmis gražiųjų raidžių pasaulyje ketinu pasidalinti su Tavimi šiame tinklaraštyje.

Pabaigai norėčiau pasidalinti keliais su knygų kultūros dvasingumu susijusiais aforizmais:

Sakoma, jog kiekvienas žmogus – tai dar neperskaityta knyga. Bėda ta, jog žmones skaito Dievas, ir skaito jas tik vieną kartą. Tačiau mes turime galimybę skaityti pasirinktą knygą begalę kartų. Ar tik nebūsime surentę dar vieno Babelio bokšto?

Jei gali nerašyti – nerašyk. Blogai parašyta knyga neša kūrybines kančias ne tik jos autoriui ar recenzetams, bet ir didžiajai Kūrybos mūzai. Supykusi, ji gali imti keršyti, tad pries darydamas – pagalvok, o pries rašydamas – gerai pagalvok.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s